5 Simple Techniques For کلاس یوس

تعداد شرکت کنندگان آزمون یوس زیاد هستند و همه داوطلبان باید با آمادگی قبلی خود را برای این امتحان سخت آماده کنند. چنانچه شما داوطلبان عزیز کنکور یوس ترکیه در ارتباط با این سوال که چگونه در آزمون یوس قبول شویم؟ نیازمند دریافت راهنمایی هستید، می توانید با کارشناسان ما در مجموعه یوسلند در ارتباط باشید تا اطلاعات لازم را در اختیارتان قرار دهند و در مسیر قبولی آزمون شما را یاری نمایند.

با سلام، اگر هدف اصلیتون قبولی در رشته های پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی باشد، با توجه به سطح متوسط شما، بایستی از منابع یوس با درسنامه های فارسی_استانبولی و همچنین از کلاس یوس (خصوصی یا گروهی) استفاده کنید.

عضویت در خبرنامه جهت اطلاع از کارگاه، همایش های رایگان و تخفیف های مناسبتی در خبرنامه عضو شوید.

اولین مرحله آزمون یوس ترکیه در کشور، ۲۱ اسفند سال ۱۴۰۱ یعنی ۱۲ مارس سال ۲۰۲۳ راس ساعت ۱۱ صبح به وقت تهران برگزار خواهد شد و نتایج آن ۲۹ اسفند به اطلاع شرکت کنندگان در این آزمون خواهد رسید.

سوال نهایی: چرا یونی لند؟ چه ساکن تهران و کرج باشید و به دنبال کلاس حضوری یوس تهران باشید، چه ساکن اقصی نقاط کشور و بخواهید از کلاس یوس آنلاین یونی لند استفاده کنید، ممکن است نگران کیفیت آموزش‌ها باشید. چرا که بخش عمده ای از مخاطبان در مدرسه و آموزشگاه تجارب موفق و ناموفق از دوره‌های آنلاین و حتی حضوری داشته‌اند.

آیا امکان شرکت در کلاس یوس در شهرستان ها وجود دارد؟ بله. چه به دنبال کلاس یوس در تبریز باشید، چه کلاس یوس اصفهان ، چه کلاس یوس در کرج چه کلاس یوس در ارومیه چه کلاس یوس در شیراز و چه کلاس یوس اردبیل میتوانید به صورت آنلاین در کلاس های یوس ترکیه یونی لند شرکت کنید. کیفیت کلاس های آنلاین مانند کلاس های حضوری بالا است. امکان دریافت مشاوره و ثبت نام حضوری وجود دارد؟ بله. برای دریافت وقت مشاوره حضوری کافی است از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در سایت اقدام نمایید. چرا به یونی لند اعتماد کنیم؟ برنامه جامع و شفاف آموزشی، کادر حرفه ای، سابقه درخشان و نماد اعتماد الکترونیکی به مشاوره رایگان نیاز دارید؟

اول اینکه آزمون های یوس تمام دانشگاه ها در تهران و تبریز برگزار نمی‌شوند. تعداد محدودی آزمون یوس در تبریز و تهران برگزار می‌شود و به همین دلیل نمی‌توانید شانس قبولی خود را با شرکت در آزمون های متعدد افزایش دهید.

به نظرتون با دی وی دی ها و کتاب هاتون میتونم برای ازمون اماده شم؟

 آکادمی یوسلند از طریق ارائه دروس و ماژول‌ های آموزشی به روز بین‌ المللی و خدمات آموزشی نوین این امکان را برای متقاضیان تحصیل در بهترین دانشگاه های کشور ترکیه فراهم کرده است تا بتوانند در تمامی رشته های پرطرفدار مانند رشته های پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی و مهندسی تحصیل نمایند.

سلام می خواستم بپرسم معمولا چند نفر در هر کلاس های عمومی یوس شرکت می کنند؟

هزینه ثبت نام در آزمون یوس در کشورهای مختلف و مباحث مورد آزمون دانشگاه استانبول

آیا در طول مدت اجرای کلاس یوس، آزمونهای آزمایشی و پشتیبانی انتخاب رشته انجام میشود؟

در طول یکسال فقط یک دوره کلاس های عمومی یوس برگزار میشه؟

(داوطلبان پس از ارسال فرم ثبت نام، جهت برنامه ریزی و زمانبندی کلاسها، با موسسه تماس حاصل فرمایند)

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *